محل تبلیغات شما
سلام
دوستان ، ادیبان ، دوستداران شعر و هنر پارسی ، منتقدان محترم عرض ارادت بنده را بپذیرید. نکته ای که
باعث شد این مطلب را بگذارم سوء برداشت عده ای از بزرگواران مبنی بر عدم درج پیامهای ارسالی در قالب نقد، تعریف ومتعاقبا عدم ارسال پاسخ حتی بصورت خصوصی برای کسانی که منت گذاشته مطالب این کمترین را پیگیری میفرمایند بود.

من به مانند تمامی انسانها جایزالخطا بوده و خود را مبرا از نقد نمی دانم.این کمترین همواره خود را وام دار تمامی اهل سخن ، ادب و  هنر پارسی دانسته واز تمامی قدما و معاصرین این عرصه نکات بسیار آموخته ام.نه از نقد گریزانم که چون دیکته ی نانوشته خالی از اشتباه نیستم و نه هیچگاه خود را در جایگاهی دیده ام که به مطالب ارسالی با هر مضمونی بی اعتنا باشم.
واقعیت این است که گاهی از دل نوشته های خودم بر روی وب می گذارم شاید و فقط شاید دیدگاههای شخصی خودم را بیان عام کرده باشم. شاید در این منظر نوع دیگری از گویش برخی مفاهیم را آزموده باشم.
اما تمامی این مطالب برخواسته از آنچه می اندیشم نیست و گاهی صرفا بیان موضوعی در قالب شعر یا ترانه می باشد. که معمولا از گذاردن این گونه مطالب برای عموم طفره میروم.اکنون چنین می پندارم ولی شاید تا زمانی دیگر اقدام به این کار نیز کنم .زمانی با فراغ بال بیشتر و زمان گشاده تر.
به هر روی از این پس سعی خواهم کرد علیرغم وقت اندک به صورت خصوصی پاسخ شما بزرگواران را بدهم.
روی دیگر این سکه این است که نمی خواهم بصورت گزینشی تنها پاره ای از مطالب را که جنبه تمجید وتعریف را دارند ، بگذارم که  که این روی سکه را نیز علی رغم اینکه همانند سایر انسانها خوشحالم میکند ، به خاطر عدم میل باطنی به وجود اضافات در صفحه از گذاشتن عمومی آن گریزانم.
در هر صورت نظرات شما مخاطبین خاص و اندک برام محترم است و اینگونه نیست که آنها را نخوانم که همواره به این جمله ایمان داشته ام که هنر برتر از گوهر آمد پدید ، لذا تمامی اهل هنر ، ادب و سخن بر دیدگانم جای دارند و هر نقدی از ایشان را با گشادگی پذیرایم.
مجال اندک است و حرفهای نا گفته مانده بسیار .
کماکان منتظر نظرات ارزشمند شما می باشم و اگر اجازه دهید از این پس تنها بصورت خصوصی به پاسخ پیرامون نظرات شما خواهم پرداخت.ولی در این مورد قول میدهم که از ارسال جواب خودداری نکنم.

با سپاس :علیرضا امیرآبادی

تو را اینگونه می بینم

مرا زندانی خود کن

پاسخ کلی به دوستان ارجمند

، ,تمامی ,مطالب ,هنر ,شاید ,روی ,خود را ,است و ,در قالب ,ای از ,بصورت خصوصی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

♪ یک حبــــه شعــــر ♪ داستان های قرآن آرشیو تصویری و خبری هنرمندان سینما و تلوزیزون شکار و طبیعت ایران roebiscibogg وبلاگ مرزبانی و انتخابات کنگره 60 اموزش تاتو با مدرک فنی حرفه ای سینی نشا اصفهان صفحه شخصی اخبار آموزش و پرورش